ROZDANIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY POLICEALNEJ
ROZDANIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY POLICEALNEJ
22.6.2026

Drodzy Absolwenci,
w dniu 26 czerwca 2026r. od godz. 10:30 serdecznie zapraszamy po odbiór świadectw ukończenia szkoły policealnej osoby, które mają pozytywne oceny ze wszystkich przedmiotów oraz przystąpiły do egzaminów zawodowych.
Zapraszamy Absolwentów kierunków:
✔️ Florysta
✔️ Technik BHP
✔️ Technik administracji
✔️ Technik usług kosmetycznych
✔️ Opiekun medyczny
✔️ Terapeuta zajęciowy
✔️ Technik masażysta
✔️Technik sterylizacji medycznej
Serdecznie Państwu gratulujemy i życzymy samych trafnych edukacyjnych wyborów.
Przypominamy, że świadectwa można odbierać wyłącznie osobiście w sekretariacie szkoły przy ul. Stojałowskiego 50/2
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.
Zobacz także



