ROZDANIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY POLICEALNEJ

ROZDANIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY POLICEALNEJ

22.6.2026

Drodzy Absolwenci,

w dniu 26 czerwca 2026r. od godz. 10:30 serdecznie zapraszamy po odbiór świadectw ukończenia szkoły policealnej osoby, które mają pozytywne oceny ze wszystkich przedmiotów oraz przystąpiły do egzaminów zawodowych.

Zapraszamy Absolwentów kierunków:

✔️ Florysta

✔️ Technik BHP

✔️ Technik administracji

✔️ Technik usług kosmetycznych

✔️ Opiekun medyczny

✔️ Terapeuta zajęciowy

✔️ Technik masażysta

✔️Technik sterylizacji medycznej

Serdecznie Państwu gratulujemy i życzymy samych trafnych edukacyjnych wyborów.

Przypominamy, że świadectwa można odbierać wyłącznie osobiście w sekretariacie szkoły przy ul. Stojałowskiego 50/2

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.