• Start  »  
  • Aktualności  »  
  • Wewnętrzne procedury funkcjonowania szkoły w czasie pandemii

Wewnętrzne procedury funkcjonowania szkoły w czasie pandemii

Wewnętrzne procedury funkcjonowania szkoły w czasie pandemii

11.9.2020

Szanowni Państwo,

zapraszamy na pierwszy zjazd do Dwujęzycznego LO Oxford w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 30. Zajęcia połączone będą z certyfikowanym (imiennym dla uczestników szkolenia) szkoleniem z pierwszej pomocy. Podczas pierwszego zjazdu, wydawane będą również kody aktywacyjne do strefy słuchacza.

Odbędzie się również obowiązkowe szkolenie „Covid w edukacji” oraz pierwsze zajęcia z istotnych przedmiotów na poszczególnych kierunkach.

 

Pamiętajcie Państwo jesteśmy tam na krótkich „gościnnych występach”.

Wierzę, że będziecie dbać o sale i wyposażenie jak o własne pomieszczenia. W wielu miejscach są pozostawione rzeczy dzieci, które tam się uczą, ich prace plastyczne, pamiątki z wakacji, itp.

Prosimy o wyrozumiałość, wzajemny szacunek i wsparcie.

Codziennie będziemy do Państwa dyspozycji na miejscu (Dyrektor, Wicedyrektor i Sekretarz Szkoły), a stacjonarny Sekretariat Szkoły będzie nadal otwarty dla wszystkich przez cały tydzień od 9.00-17.00 oraz w sobotę od 8.00-16.00 na ul. Powstańców Śląskich 6.  

 

Życzę Wam powodzenia na pierwszym zjeździe stacjonarnym.

W załączeniu kilka ważnych informacji dot. zjazdu, w tym zasad ochrony osobistej w związku z Covid-19.

połączona z certyfikowanym (imiennym dla uczestników szkolenia) szkoleniem z pierwszej pomocy. Podczas pierwszego zjazdu, wydawane będą również kody aktywacyjne do strefy słuchacza.

Odbędzie się również obowiązkowe szkolenie „Covid w edukacji” oraz pierwsze zajęcia z istotnych przedmiotów na poszczególnych kierunkach.

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam

Anetta Piątek-Sostaric

Dyrektor Szkoły

Tel. służbowy: 697 977 949

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.