20.7.2020

Szanowni Państwo,

Uzupełniliśmy już wszystkie dzienniki, tematy, oceny, rady są skończone, świadectwa w dużej mierze wydane zatem nadeszła chwila na podsumowanie.

Ostatni semestr był to dla nas wszystkich bardzo ciężki, pandemiczny czas pełen napięć, zawirowań i wirusów napiętnowany dużym stresem i ciężką, czasem podwójną pracą.

Chciałam bardzo Państwu podziękować za Waszą pracę, wsparcie i wyrozumiałość w tym trudnym pandemicznym okresie roku szkolnym.

Z tego miejsca chciałabym podziękować także moim wszystkim współpracownikom Wicedyrektor Szkoły Magdalenie Homel, Asystentowi Anecie Bączek i Sekretarzom Szkoły Paulinie Ziółkowskiej i Ewie Wrzaszcz za ich pracę, zaangażowanie, niegasnący optymizm i śmiech. Bardzo dziękuję J

Pozdrawiam Państwa serdecznie i życzę udanego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!

Pozdrawiam,

Anetta Piątek-Sostaric